Mercedes GLE-CLASS COUPE (C292)
Модель Деталь Ціна Зняття/установка
Mercedes GLE-CLASS COUPE (C292) Пневмобалон передній (відновлений) 10,148.00 1700
Mercedes GLE-CLASS COUPE (C292) Пневмобалон задній (відновлений) 6,493.00 1200
Mercedes GLE-CLASS COUPE (C292) Амортизатор передній (відновлений) 16,555.00 1700
Mercedes GLE-CLASS COUPE (C292) Амортизатор задній (відновлений) 11,180.00 1400
Mercedes GLE-CLASS COUPE (C292) Компресор пневмопідвіски 10,750.00 1400
Mercedes GLE-CLASS COUPE (C292) Амортизатор передній AMG (відновлений) 18,705.00 2000
Mercedes GLE-CLASS COUPE (C292) Амортизатор задній AMG (відновлений) 13,330.00 1700
Відгуки

Звернувся з проблемою глухого стуку в передній вісі audi a6c7, грішив на стійки був готовий ремонтувати, хлопці попередньо зробили діагностику ходової частини, виявилося проблема в гідравлічних сайлентблоках, замінили їх - проблема пішла. Сподобалося, що ніхто не "парив" ремонт стійок, тим самим зекономив кошти і час. Все чесно, прозоро, відкрито. Рекомендую.

Олександр (м.Київ)

Приїхав із проблемою у підвісці на Cayenne 2013 року. Падала передня права сторона та перегрівався компресор. Зробили діагностику, замінили по рекомендації два передні балони, закачали азот, відкалібрували. Все авто готове. Швидко та якісно. Рекомендую!

Єгор (м.Київ)

Сподобалося ставлення до клієнта, лояльні терміни ремонту і гарантія на пневмобалони 1,5 роки. Зараз катаюся і кайфую! Буду рекомендувати вас друзям!

Сергій (м. Київ)

Ремонт зробили якісно і швидко, дали гарантію. Чудове ставлення до клієнтів. Привіз на ремонт свій GL, обслужили швидко і каву не встиг випити. Замінили задні балони, обслужили компресор, залишився задоволений! Рекомендую!

Віталій (м. Бровары)

Відмінний сервіс! За 30 хвилин замінили пробиту пневмоподушку на нову. Зробили діагностику блоків і видалили помилку. Приємний сервіс, пригостили смачною кавою, на ремонт гарантія 2 роки, якщо що, приїду сюди. Буду вас рекомендувати!

Володимир (м. Київ)

Приїхав на touareg 2009 року з проблемою, впала пневмопідвіска. Очікував значних витрат на ремонт, але в підсумку питання вирішилося за 20 хвилин, під час діагностики. Машину підняли і вартість потішила (порівняно з очікуваною). Сподобався підхід до роботи і відповідальність, буду вас рекомендувати. Дякую!

Денис (м. Київ)
Контакти